Get Adobe Flash player

Sponzori i donatori

Sponzori i donatori Posjetite stranicu (http://www.ibring-cirkovic.hr/)

Sponzori i donatori Posjetite stranicu (http://www.urbaneideje.com/home/)

Sponzori i donatori Posjetite stranicu (http://www.sumoopskrba.hr/)

Sponzori i donatori Posjetite stranicu (https://www.daikin.hr/hr_hr/customers.html)

Sponzori i donatori Posjetite stranicu (http://www.opg-varga.hr/)

01234

ibr ing-logo

 

Urbane

 

 

Sumoopskrba logo

 

Dječaci 2002 - Raspored utakmica - Jesen 2018.

 

 1. KOLO - 22. / 23.09.2018.  Rezultat
 SELEKCIJA KFFK - MAKSIMIR PASTELA 2
 
 RUGVICA - LIBRA TEHNIČAR
 SESVETE - BEDEKOVČINA 
 METALAC - MEDVEŠČAK
 DUBRAVA 2 - SLOGA SN
 PAVLEKI - PETRINJA  28 - 17
 ZAPREŠIĆ - IVANIĆ
 MLADOST 09 - GORICA

 

 2. KOLO - 29. / 30.09.2018.  Rezultat
 MAKSIMIR PASTELA 2 - GORICA
 
 IVANIĆ - MLADOST 09
 PETRINJA - ZAPREŠIĆ 
 SLOGA SN - PAVLEKI
 MEDVEŠČAK - DUBRAVA 2
 BEDEKOVČINA - METALAC  
 LIBRA TEHNIČAR - SESVETE
 SELEKCIJA KFFK - RUGVICA

 

 3. KOLO - 06. / 07.10.2018.  Rezultat
 RUGVICA - MAKSIMIR PASTELA 2
 
 SESVETE - SELEKCIJA KFFK
 METALAC - LIBRA TEHNIČAR 
 DUBRAVA 2 - BEDEKOVČINA
 PAVLEKI - MEDVEŠČAK 
 ZAPREŠIĆ - SLOGA SN  
 MLADOST 09 - PETRINJA
 GORICA - IVANIĆ

 

 4. KOLO - 13. / 14.10.2018.  Rezultat
 MAKSIMIR PASTELA 2 - IVANIĆ
 
 PETRINJA - GORICA
 SLOGA SN - MLADOST 09 
 MEDVEŠČAK - ZAPREŠIĆ
 BEDEKOVČINA - PAVLEKI
 LIBRA TEHNIČAR - DUBRAVA 2  
 SELEKCIJA KFFK - METALAC
 RUGVICA - SESVETE

 

 5. KOLO - 17. / 18.10.2018.  Rezultat
 SESVETE - MAKSIMIR PASTELA 2
 
 METALAC - RUGVICA
 DUBRAVA 2 - SELEKCIJA KFFK 
 PAVLEKI - LIBRA TEHNIČAR
 ZAPREŠIĆ - BEDEKOVČINA
 MLADOST 09 - MEDVEŠČAK  
 GORICA - SLOGA SN
 IVANIĆ - PETRINJA

 

 6. KOLO - 20. / 21.10.2018.  Rezultat
 MAKSIMIR PASTELA 2 - PETRINJA
 
 SLOGA SN - IVANIĆ
 MEDVEŠČAK - GORICA 
 BEDEKOVČINA - MLADOST 09
 LIBRA TEHNIČAR - ZAPREŠIĆ
 SELEKCIJA KFFK - PAVLEKI  
 RUGVICA - DUBRAVA 2
 SESVETE - METALAC

 

 7. KOLO - 27. / 28.10.2018.  Rezultat
 METALAC - MAKSIMIR PASTELA 2
 
 DUBRAVA 2 - SESVETE
 PAVLEKI - RUGVICA 
 ZAPREŠIĆ - SELEKCIJA KFFK
 MLADOST 09 - LIBRA TEHNIČAR
 GORICA - BEDEKOVČINA  
 IVANIĆ - MEDVEŠČAK
 PETRINJA - SLOGA SN

 

 8. KOLO - 03. / 04.11.2018.  Rezultat
 MAKSIMIR PASTELA 2 - SLOGA SN
 
 MEDVEŠČAK - PETRINJA
 BEDEKOVČINA - IVANIĆ 
 LIBRA TEHNIČAR - GORICA
 SELEKCIJA KFFK - MLADOST 09
 RUGVICA - ZAPREŠIĆ  
 SESVETE - PAVLEKI
 METALAC - DUBRAVA 2

 

 9. KOLO - 10. / 11.11.2018.  Rezultat
 DUBRAVA 2 - MAKSIMIR PASTELA 2
 
 PAVLEKI - METALAC
 ZAPREŠIĆ - SESVETE 
 MLADOST 09 - RUGVICA
 GORICA - SELEKCIJA KFFK
 IVANIĆ - LIBRA TEHNIČAR  
 PETRINJA - BEDEKOVČINA
 SLOGA SN - MEDVEŠČAK

 

 10. KOLO - 17. / 18.11.2018.  Rezultat
 MAKSIMIR PASTELA 2 - MEDVEŠČAK
 
 BEDEKOVČINA - SLOGA SN
 LIBRA TEHNIČAR - PETRINJA 
 SELEKCIJA KFFK  - IVANIĆ
 RUGVICA - GORICA
 SESVETE - MLADOST 09  
 METALAC - ZAPREŠIĆ
 DUBRAVA 2 - PAVLEKI

 

 11. KOLO - 24. / 25.11.2018.  Rezultat
 PAVLEKI - MAKSIMIR PASTELA 2
 
 ZAPREŠIĆ - DUBRAVA 2
 MLADOST 09 - METALAC 
 GORICA - SESVETE
 IVANIĆ - RUGVICA
 PETRINJA - SELEKCIJA KFFK  
 SLOGA SN - LIBRA TEHNIČAR
 MEDVEŠČAK - BEDEKOVČINA

 

 12. KOLO - 01. / 02.12.2018.  Rezultat
 MAKSIMIR PASTELA 2 - BEDEKOVČINA
 
 LIBRA TEHNIČAR - MEDVEŠČAK
 SELEKCIJA KFFK - SLOGA SN
 RUGVICA - PETRINJA
 SESVETE - IVANIĆ
 METALAC - GORICA  
 DUBRAVA 2 - MLADOST 09
 PAVLEKI - ZAPREŠIĆ

 

 13. KOLO - 08. / 09.12.2018.  Rezultat
 ZAPREŠIĆ - MAKSIMIR PASTELA 2
 
 MLADOST 09 - PAVLEKI
 GORICA - DUBRAVA 2
 IVANIĆ - METALAC
 PETRINJA - SESVETE
 SLOGA SN - RUGVICA  
 MEDVEŠČAK - SELEKCIJA KFFK
 BEDEKOVČINA - LIBRA TEHNIČAR

 

 14. KOLO - 15. / 16.12.2018.  Rezultat
 MAKSIMIR PASTELA 2 - LIBRA TEHNIČAR
 
 SELEKCIJA KFFK - BEDEKOVČINA
 RUGVICA - MEDVEŠČAK
 SESVETE - SLOGA SN
 METALAC - PETRINJA
 DUBRAVA 2 - IVANIĆ  
 PAVLEKI - GORICA
 ZAPREŠIĆ - MLADOST 09

 

 15. KOLO - 22. / 23.12.2018.  Rezultat
 MLADOST 09 - MAKSIMIR PASTELA 2
 
 GORICA - ZAPREŠIĆ
 IVANIĆ - PAVLEKI
 PETRINJA - DUBRAVA 2
 SLOGA SN - METALAC
 MEDVEŠČAK - SESVETE  
 BEDEKOVČINA - RUGVICA
 LIBRA TEHNIČAR - SELEKCIJA KFFK

 

Proljeće 2019.

 

 16. KOLO - 09. / 10.02.2019.  Rezultat
 MAKSIMIR PASTELA 2 - SELEKCIJA KFFK
 
 LIBRA TEHNIČAR - RUGVICA
 BEDEKOVČINA - SESVETE

 MEDVEŠČAK - METALAC

 SLOGA SN - DUBRAVA 2
 PETRINJA - PAVLEKI  
 IVANIĆ - ZAPREŠIĆ
 GORICA - MLADOST 09

 

 17. KOLO - 16. / 17.02.2019.  Rezultat
 GORICA - MAKSIMIR PASTELA 2
 
 MLADOST 09 - IVANIĆ
 ZAPREŠIĆ - PETRINJA
 PAVLEKI - SLOGA SN
 DUBRAVA 2 - MEDVEŠČAK
 METALAC - BEDEKOVČINA  
 SESVETE - LIBRA TEHNIČAR
 RUGVICA - SELEKCIJA KFFK

 

 18. KOLO - 23. / 24.03.2019.  Rezultat
 MAKSIMIR PASTELA 2 - RUGVICA
 
 SELEKCIJA KFFK - SESVETE
 LIBRA TEHNIČAR - METALAC
 BEDEKOVČINA - DUBRAVA 2
 MEDVEŠČAK - PAVLEKI
 SLOGA SN - ZAPREŠIĆ  
 PETRINJA - MLADOST 09
 IVANIĆ - GORICA

 

 19. KOLO - 02. / 03.03.2019.  Rezultat
 IVANIĆ - MAKSIMIR PASTELA 2
 
 GORICA - PETRINJA
 MLADOST 09 - SLOGA SN
 ZAPREŠIĆ - MEDVEŠČAK
 PAVLEKI - BEDEKOVČINA
 DUBRAVA 2 - LIBRA TEHNIČAR  
 METALAC - SELEKCIJA KFFK
 SESVETE - RUGVICA

 

 20. KOLO - 09. / 10.03.2019.  Rezultat
 MAKSIMIR PASTELA 2 - SESVETE
 
 RUGVICA - METALAC
 SELEKCIJA KFFK - DUBRAVA 2
 LIBRA TEHNIČAR - PAVLEKI
 BEDEKOVČINA - ZAPREŠIĆ
 MEDVEŠČAK - MLADOST 09  
 SLOGA SN - GORICA
 PETRINJA - IVANIĆ

 

 21. KOLO - 16. / 17.03.2019.  Rezultat
 PETRINJA - MAKSIMIR PASTELA 2
 
 IVANIĆ - SLOGA SN
 GORICA - MEDVEŠČAK
 MLADOST 09 - BEDEKOVČINA
 ZAPREŠIĆ - LIBRA TEHNIČAR
 PAVLEKI - SELEKCIJA KFFK  
 DUBRAVA 2 - RUGVICA
 METALAC - SESVETE

 

 22. KOLO - 23. / 24.03.2019.  Rezultat
 MAKSIMIR PASTELA 2 - METALAC
 
 SESVETE - DUBRAVA 2
 RUGVICA - PAVLEKI
 SELEKCIJA KFFK - ZAPREŠIĆ
 LIBRA TEHNIČAR - MLADOST 09
 BEDEKOVČINA - GORICA  
 MEDVEŠČAK - IVANIĆ
 SLOGA SN - PETRINJA

 

 23. KOLO - 30. / 31.03.2019.  Rezultat
 SLOGA SN - MAKSIMIR PASTELA 2
 
 PETRINJA - MEDVEŠČAK
 IVANIĆ - BEDEKOVČINA
 GORICA - LIBRA TEHNIČAR
 MLADOST 09 - SELEKCIJA KFFK
 ZAPREŠIĆ - RUGVICA  
 PAVLEKI- SESVETE
 DUBRAVA 2 - METALAC

 

 24. KOLO - 06. / 07.04.2019.  Rezultat
 MAKSIMIR PASTELA 2 - DUBRAVA 2
 
 METALAC - PAVLEKI
 SESVETE - ZAPREŠIĆ
 RUGVICA - MLADOST 09
 SELEKCIJA KFFK - GORICA
 LIBRA TEHNIČAR - IVANIĆ  
 BEDEKOVČINA - PETRINJA
 MEDVEŠČAK - SLOGA SN

 

 25. KOLO - 13. / 14.04.2019.  Rezultat
 MEDVEŠČAK - MAKSIMIR PASTELA 2
 
 SLOGA SN - BEDEKOVČINA
 PETRINJA - LIBRA TEHNIČAR
 IVANIĆ - SELEKCIJA KFFK
 GORICA - RUGVICA
 MLADOST 09 - SESVETE  
 ZAPREŠIĆ - METALAC
 PAVLEKI - DUBRAVA 2

 

 26. KOLO - 27. / 28.04.2019.  Rezultat
 MAKSIMIR PASTELA 2 - PAVLEKI
 
 DUBRAVA 2 - ZAPREŠIĆ
 METALAC - MLADOST 09
 SESVETE - GORICA
 RUGVICA - IVANIĆ
 SELEKCIJA KFFK - PETRINJA  
 LIBRA TEHNIČAR - SLOGA SN
 BEDEKOVČINA - MEDVEŠČAK

 

 27. KOLO - 04. / 05.05.2019.  Rezultat
 BEDEKOVČINA - MAKSIMIR PASTELA 2
 
 MEDVEŠČAK - LIBRA TEHNIČAR
 SLOGA SN - SELEKCIJA KFFK
 PETRINJA - RUGVICA
 IVANIĆ - SESVETE
 GORICA - METALAC  
 MLADOST 09 - DUBRAVA 2
 ZAPREŠIĆ - PAVLEKI

 

 28. KOLO - 11. / 12.05.2019.  Rezultat
 MAKSIMIR PASTELA 2 - ZAPREŠIĆ
 
 PAVLEKI - MLADOST 09
 DUBRAVA 2 - GORICA
 METALAC - IVANIĆ
 SESVETE - PETRINJA
 RUGVICA - SLOGA SN  
 SELEKCIJA KFFK - MEDVEŠČAK
 LIBRA TEHNIČAR - BEDEKOVČINA

 

 29. KOLO - 25. / 26.05.2019.  Rezultat
 LIBRA TEHNIČAR - MAKSIMIR PASTELA 2
 
 BEDEKOVČINA - SELEKCIJA KFFK
 MEDVEŠČAK - RUGVICA
 SLOGA SN - SESVETE
 PETRINJA - METALAC
 IVANIĆ - DUBRAVA 2  
 GORICA - PAVLEKI
 MLADOST 09 - ZAPREŠIĆ

 

 30. KOLO - 01. / 02.06.2019.  Rezultat
 MAKSIMIR PASTELA 2 - MLADOST 09
 
 ZAPREŠIĆ - GORICA
 PAVLEKI - IVANIĆ
 DUBRAVA 2 - PETRINJA
 METALAC - SLOGA SN
 SESVETE - MEDVEŠČAK  
 RUGVICA - BEDEKOVČINA
 SELEKCIJA KFFK - LIBRA TEHNIČAR