Get Adobe Flash player

Sponzori i donatori

Sponzori i donatori Posjetite stranicu (http://www.ibring-cirkovic.hr/)

Sponzori i donatori Posjetite stranicu (http://marlex.hr/)

Sponzori i donatori Posjetite stranicu (http://www.autoskola-rotor.hr/)

Sponzori i donatori Posjetite stranicu (http://www.sptv.hr/)

Sponzori i donatori Posjetite stranicu (http://www.urbaneideje.com/home/)

Sponzori i donatori Posjetite stranicu (http://www.sumoopskrba.hr/)

Sponzori i donatori Posjetite stranicu (https://www.daikin.hr/hr_hr/customers.html)

0123456

ibr ing-logo

Sportska tv logo

Urbane

 

 

Sumoopskrba logo

 

Dječaci 2002 - Raspored utakmica - Jesen 2017./Proljeće 2018.

 

 1. KRUG "A" - 23. / 24.09.2017.  Rezultat
 DUGO SELO - ZG DUBRAVA
 
 SISAK - PAVLEKI
 
 PAVLEKI - DUGO SELO
  
 ZG DUBRAVA - SISAK
  
 DUGO SELO - SISAK
 22 - 18 
 PAVLEKI - ZG DUBRAVA
 

 

 1. KRUG "B" - 23. / 24.09.2017.  Rezultat
 DUBRAVA - KARLOVAC  25 - 17
 PPD ZAGREB - RUDAR
 28 - 10 
 KARLOVAC - PPD ZAGREB
 12 - 22
 RUDAR - DUBRAVA
 17 - 20
 DUBRAVA - PPD ZAGREB
 18 - 20  
 RUDAR - KARLOVAC  18 - 18

 

 1. KRUG "C" - 23. / 24.09.2017.  Rezultat
 ZAPREŠIĆ - MAKSIMIR PASTELA
 8 - 28
 MEDVEŠČAK - MOSLAVINA
 22 - 22
 MOSLAVINA - ZAPREŠIĆ
 26 - 24
 MAKSIMIR PASTELA - MEDVEŠČAK
 25 - 17   
 ZAPREŠIĆ - MEDVEŠČAK
     
 MOSLAVINA - MAKSIMIR PASTELA  15 - 20
 BEDEKOVČINA - GORICA  19 - 25

 

 2. KRUG "A" - 07. / 08.10.2017.  Rezultat
 ZG DUBRAVA - GORICA
 19 - 17 
 PAVLEKI - BEDEKOVČINA
 22 - 15 
 BEDEKOVČINA - ZG DUBRAVA
 24 - 17 
 GORICA - PAVLEKI
 16 - 26

 

 2. KRUG "B" - 07. / 08.10.2017.  Rezultat
 RUDAR - ZAPREŠIĆ
 20 - 12 
 KARLOVAC - MEDVEŠČAK
 25 - 17
 MEDVEŠČAK- RUDAR
 21 - 24
 ZAPREŠIĆ - KARLOVAC
 9 - 31 

 

 2. KRUG "C" - 07. / 08.10.2017.  Rezultat
 DUBRAVA - DUGO SELO
 12 - 20 
 PPD ZAGREB - SISAK
 16 - 16 
 DUGO SELO - PPD ZAGREB
 21 - 18
 SISAK - DUBRAVA
 30 - 30

 

 3. KRUG "A" - 21. / 22.10.2017.  Rezultat
 DUBRAVA - ZAPREŠIĆ
 23 - 10
 PPD ZAGREB - MEDVEŠČAK
 30 - 8
 MEDVEŠČAK - DUBRAVA
 11 - 22 
 ZAPREŠIĆ - PPD ZAGREB
 13 - 23  

 

 3. KRUG "B" - 21. / 22.10.2017.  Rezultat
 GORICA - DUGO SELO
 17 - 25 
 BEDEKOVČINA - SISAK
 17 - 23
 DUGO SELO - BEDEKOVČINA
 29 - 13
 SISAK - GORICA
 28 - 23 
 

 

 3. KRUG "C" - 21. / 22.10.2017.
 Rezultat
 MAKSIMIR PASTELA - PAVLEKI
 25 - 13
 MOSLAVINA - ZG DUBRAVA
 18 - 20
 PAVLEKI - MOSLAVINA
 25 - 28
 ZG DUBRAVA - MAKSIMIR PASTELA
 9 - 27

 

 4. KRUG "A" - 04. / 05.11.2017.  Rezultat
 ZAPREŠIĆ - BEDEKOVČINA
  
 MEDVEŠČAK - GORICA
 GORICA - ZAPREŠIĆ
 BEDEKOVČINA - MEDVEŠČAK

 

 4. KRUG "B" - 04. / 05.11.2017.  Rezultat
 PPD ZAGREB - MOSLAVINA
 DUBRAVA - MAKSIMIR PASTELA
 MOSLAVINA - DUBRAVA
  
 MAKSIMIR PASTELA - PPD ZAGREB
  

 

 4. KRUG "C" - 04./05.11.2017.  Rezultat
 RUDAR - DUGO SELO
 19 - 27
 KARLOVAC - SISAK
 16 - 9 
 SISAK - RUDAR
 24 - 17
 DUGO SELO - KARLOVAC
 22 - 12 

 

 5. KRUG "A" - 18. / 19.11.2017.  Rezultat
 MOSLAVINA - RUDAR
 MAKSIMIR PASTELA - KARLOVAC
  
 KARLOVAC - MOSLAVINA
  
 RUDAR - MAKSIMIR PASTELA

 

 

 5. KRUG "B" - 18. / 19.11.2017.  Rezultat
 ZAPREŠIĆ - ZG DUBRAVA
 MEDVEŠČAK - PAVLEKI
 PAVLEKI - ZAPREŠIĆ
  
 ZG DUBRAVA - MEDVEŠČAK   

 

 5. KRUG "C" - 18. / 19.11.2017.  Rezultat
 BEDEKOVČINA - DUBRAVA
 GORICA - PPD ZAGREB
  
 PPD ZAGREB - BEDEKOVČINA   
 DUBRAVA - GORICA

 

 6. KRUG "A" - 02. / 03.12.2017.  Rezultat
 RUDAR - PAVLEKI
 KARLOVAC - ZG DUBRAVA
 ZG DUBRAVA - RUDAR
  
 PAVLEKI - KARLOVAC

 

 6. KRUG "B" - 02. / 03.12.2017. Rezultat
 DUGO SELO - MEDVEŠČAK
 SISAK - ZAPREŠIĆ   
 ZAPREŠIĆ - DUGO SELO
 MEDVEŠČAK - SISAK

 

 6. KRUG "C" - 02. / 03.12.2017.  Rezultat
 BEDEKOVČINA - MAKSIMIR PASTELA
 GORICA - MOSLAVINA
 MOSLAVINA - BEDEKOVČINA
 MAKSIMIR PASTELA - GORICA

  

 7. KRUG "A" - 16. / 17.12.2017.  Rezultat
 BEDEKOVČINA - KARLOVAC
 GORICA - RUDAR
  
 RUDAR - BEDEKOVČINA
 KARLOVAC - GORICA

  

 7. KRUG "B" - 16. / 17.12.2017.  Rezultat
 MOSLAVINA - SISAK
 MAKSIMIR PASTELA - DUGO SELO
  
 DUGO SELO - MOSLAVINA
 SISAK - MAKSIMIR PASTELA

 

 7. KRUG "C" - 16. / 17.12.2017.  Rezultat
 PAVLEKI - PPD ZAGREB
 ZG DUBRAVA - DUBRAVA
  
 PPD ZAGREB - ZG DUBRAVA
 DUBRAVA - PAVLEKI

 

 

 8. KRUG "A" - 03. / 04.02.2018.  Rezultat
 ZG DUBRAVA - DUGO SELO  
 PAVLEKI - SISAK  
 DUGO SELO - PAVLEKI
  
 SISAK - ZG DUBRAVA
  
 SISAK - DUGO SELO
  
 ZG DUBRAVA - PAVLEKI
 

 

 8. KRUG "B" - 03. / 04.02.2018.  Rezultat
 KARLOVAC - DUBRAVA  
 RUDAR - PPD ZAGREB
  
 PPD ZAGREB - KARLOVAC
 
 DUBRAVA - RUDAR
 
 PPD ZAGREB - DUBRAVA
   
 KARLOVAC - RUDAR

 

 8. KRUG "C" - 03. / 04.02.2018.  Rezultat
 MAKSIMIR PASTELA - ZAPREŠIĆ
 
 MOSLAVINA - MEDVEŠČAK
 
 ZAPREŠIĆ - MOSLAVINA
 
 MEDVEŠČAK - MAKSIMIR PASTELA
    
 MEDVEŠČAK - ZAPREŠIĆ
     
 MAKSIMIR PASTELA - MOSLAVINA
 GORICA - BEDEKOVČINA

 

 9. KRUG "A" - 17. / 18.02.2018.  Rezultat
 GORICA - ZG DUBRAVA
  
 BEDEKOVČINA - PAVLEKI
  
 ZG DUBRAVA - BEDEKOVČINA
  
 PAVLEKI - GORICA
 

 

 9. KRUG "B" - 17. / 18.02.2018.  Rezultat
 ZAPREŠIĆ - RUDAR
  
 MEDVEŠČAK - KARLOVAC
 
 RUDAR - MEDVEŠČAK
 
 KARLOVAC - ZAPREŠIĆ
  

 

 9. KRUG "C" - 17. / 18.02.2018.  Rezultat
 DUGO SELO - DUBRAVA
  
 SISAK - PPD ZAGREB
  
 PPD ZAGREB - DUGO SELO
 
 DUBRAVA - SISAK

 

 10. KRUG "A" - 03. / 04.03.2018.  Rezultat
 ZAPREŠIĆ - DUBRAVA
 
 MEDVEŠČAK - PPD ZAGREB
 
 DUBRAVA - MEDVEŠČAK
  
 PPD ZAGREB - ZAPREŠIĆ
   

 

 10. KRUG "B" - 03. / 04.03.2018.  Rezultat
 DUGO SELO - GORICA
  
 SISAK - BEDEKOVČINA
 BEDEKOVČINA - DUGO SELO
 GORICA - SISAK
  

 

 10. KRUG "C" - 03. / 04.03.2018. 
 Rezultat
 PAVLEKI - MAKSIMIR PASTELA
 ZG DUBRAVA - MOSLAVINA
 MOSLAVINA - PAVLEKI
 MAKSIMIR PASTELA - ZG DUBRAVA

 

 11. KRUG "A" - 17. / 18.03.2018.  Rezultat
 BEDEKOVČINA - ZAPREŠIĆ
  
 GORICA - MEDVEŠČAK
 ZAPREŠIĆ - GORICA
 MEDVEŠČAK - BEDEKOVČINA

 

 11. KRUG "B" - 17. / 18.03.2018.  Rezultat
 MOSLAVINA - PPD ZAGREB
 MAKSIMIR PASTELA - DUBRAVA
 DUBRAVA - MOSLAVINA
  
 PPD ZAGREB - MAKSIMIR PASTELA
  

 

 11. KRUG "C" - 17./18.03.2018.  Rezultat
 DUGO SELO - RUDAR
 SISAK - KARLOVAC
  
 RUDAR - SISAK
 KARLOVAC - DUGO SELO
  

 

 

 12. KRUG "A" - 07. / 08.04.2018.  Rezultat
 RUDAR - MOSLAVINA
 KARLOVAC - MAKSIMIR PASTELA
  
 MOSLAVINA - KARLOVAC
  
 MAKSIMIR PASTELA - RUDAR

 

 12. KRUG "B" - 07. / 08.04.2018.  Rezultat
 ZG DUBRAVA - ZAPREŠIĆ
 PAVLEKI - MEDVEŠČAK
 ZAPREŠIĆ - PAVLEKI
  
 MEDVEŠČAK - ZG DUBRAVA   

 

 12. KRUG "C" - 07. / 08.04.2018.  Rezultat
 DUBRAVA - BEDEKOVČINA
 PPD ZAGREB - GORICA
  
 BEDEKOVČINA - PPD ZAGREB   
 GORICA - DUBRAVA

 

 

 13. KRUG "A" - 14. / 15.04.2018.  Rezultat
 PAVLEKI - RUDAR
 ZG DUBRAVA - KARLOVAC
 RUDAR - ZG DUBRAVA
  
 KARLOVAC - PAVLEKI

 

 13. KRUG "B" - 14. / 15.04.2018. Rezultat
 MEDVEŠČAK - DUGO SELO
 ZAPREŠIĆ - SISAK   
 DUGO SELO - ZAPREŠIĆ
 SISAK - MEDVEŠČAK

 

 13. KRUG "C" - 14. / 15.04.2018.  Rezultat
 MAKSIMIR PASTELA - BEDEKOVČINA
 MOSLAVINA - GORICA
 BEDEKOVČINA - MOSLAVINA
 GORICA - MAKSIMIR PASTELA

  

 

 14. KRUG "A" - 28. / 29.04.2018.  Rezultat
 KARLOVAC - BEDEKOVČINA
 RUDAR - GORICA
  
 BEDEKOVČINA - RUDAR
 GORICA - KARLOVAC

 

 14. KRUG "B" - 28. / 29.04.2018.  Rezultat
 SISAK - MOSLAVINA
 DUGO SELO - MAKSIMIR PASTELA
  
 MOSLAVINA - DUGO SELO
 MAKSIMIR PASTELA - SISAK

 

 14. KRUG "C" - 28. / 29.04.2018.  Rezultat
 PPD ZAGREB - PAVLEKI
 DUBRAVA - ZG DUBRAVA
  
 ZG DUBRAVA - PPD ZAGREB
 PAVLEKI - DUBRAVA