Get Adobe Flash player

Sponzori i donatori

Sponzori i donatori Posjetite stranicu (http://www.ibring-cirkovic.hr/)

Sponzori i donatori Posjetite stranicu (http://marlex.hr/)

Sponzori i donatori Posjetite stranicu (http://www.autoskola-rotor.hr/)

Sponzori i donatori Posjetite stranicu (http://www.sptv.hr/)

Sponzori i donatori Posjetite stranicu (http://www.urbaneideje.com/home/)

Sponzori i donatori Posjetite stranicu (http://www.sumoopskrba.hr/)

Sponzori i donatori Posjetite stranicu (https://www.daikin.hr/hr_hr/customers.html)

0123456

ibr ing-logo

Sportska tv logo

Urbane

 

 

Sumoopskrba logo

 

1. hrvatske mlađekadetske lige sezona 2017./18.

 

 1. KRUG "A", 30.09./01.10. 2017.  Rezultat
 ĐAKOVO - VARAŽDIN
 28 - 38
 PAVLEKI - KOPRIVNICA
 27 - 19  
 KOPRIVNICA - ĐAKOVO
 25 - 23
 VARAŽDIN - PAVLEKI
 22 - 22
 KOPRIVNICA - VARAŽDIN
 25 - 26
 ĐAKOVO - PAVLEKI
 26 - 23

 

 1. KRUG "B", 30.09./01.10.2017.  Rezultat
 DUBRAVA - POREČ
 27 - 18
 ZAGREB - SENJ
 32 - 15
 SENJ - POREČ
 32 - 19
 DUBRAVA - ZAGREB
 30 - 27
 POREČ - ZAGREB
 14 - 24
 SENJ - DUBRAVA
 23 - 23 

 

 1. KRUG "C", 30.09./01. 10. 2017.  Rezultat
 IVANIĆ - TRSAT
 24 - 20
 ZG DUBRAVA - ZAMET
 20 - 23
 ZAMET - TRSAT
 25 - 16
 IVANIĆ - ZG DUBRAVA
 
 TRSAT - ZG DUBRAVA  19 - 21
 ZAMET - IVANIĆ  28 - 22

   

 1. KRUG "D", 30.09./01.10. 2017.  Rezultat
 DUGO SELO - SLATINA  30 - 17
 KARLOVAC - VIROVITICA
 34 - 28  
 VIROVITICA - SLATINA  20 - 27
 DUGO SELO - KARLOVAC
 18 - 23 
 SLATINA - KARLOVAC  18 - 27
 VIROVITICA - DUGO SELO  24 - 39

 

 1. KRUG "E", 30.09./01.10. 2017.  Rezultat
 MOSLAVINA - KAŠTELA  27 - 19
 MAKSIMIR PASTELA - HRVATSKI DRAGOVOLJAC
 24 - 17  
 HRVATSKI DRAGOVOLJAC - KAŠTELA  22 - 20
 MOSLAVINA - MAKSIMIR PASTELA
 18 - 13 
 KAŠTELA - MAKSIMIR PASTELA  17 - 25
 HRVATSKI DRAGOVOLJAC - MOSLAVINA  

 

 1. KRUG "F", 30.09./01.10. 2017.  Rezultat
 OSIJEK - AKADEMIJA BALIĆ METLIČIĆ  23 - 35
 NEXE - ZADAR
 23 - 35  
 ZADAR - AKADEMIJA BALIĆ METLIČIĆ  22 -26
 OSIJEK - NEXE
 20 - 27 
 AKADEMIJA BALIĆ METLIČIĆ - NEXE  34 - 21
 ZADAR - OSIJEK  26 - 18

 

 2. KRUG "A", 14./15. 10. 2017.  Rezultat
 DUBRAVA - KOPRIVNICA
 30 - 18
 PPD ZAGREB - VARAŽDIN
 43 - 25
 VARAŽDIN - DUBRAVA
 29 - 20
 KOPRIVNICA - PPD ZAGREB
 21 - 32

 

 2. KRUG "B",  14./15. 10. 2017.  Rezultat
 IVANIĆ - POREČ
 26 - 16
 ZG DUBRAVA - SENJ  20 - 16
 SENJ - IVANIĆ  18 - 25
 POREČ - ZG DUBRAVA
 16 - 25

 

 2. KRUG "C", 14./15. 10. 2017.  Rezultat
 DUGO SELO - TRSAT
 30 - 13
 KARLOVAC - ZAMET  22 - 27
 ZAMET - DUGO SELO
 31 - 16
 TRSAT - KARLOVAC
 18 - 29

 

 2. KRUG "D", 14./15. 10. 2017.  Rezultat

 MOSLAVINA - SLATINA

 18 - 17
 MAKSIMIR PASTELA - VIROVITICA
 35 - 21
 VIROVITICA - MOSLAVINA  26 - 27
 SLATINA - MAKSIMIR PASTELA
 24 - 13

 

 2. KRUG "E", 14./15. 10. 2017.  Rezultat
 OSIJEK - KAŠTELA  20 -17
 NEXE - HRVATSKI DRAGOVOLJAC
 26 - 25
 HRVATSKI DRAGOVOLJAC - OSIJEK  25 - 26
 KAŠTELA - NEXE
 25 - 27

 

 2. KRUG "F", 14./15. 10. 2017.  Rezultat
 ĐAKOVO - AKADEMIJA BALIĆ METLIČIĆ  22 - 23
 PAVLEKI - ZADAR
 18 - 32
 ZADAR - ĐAKOVO  34 - 26
 AKADEMIJA BALIĆ METLIČIĆ - PAVLEKI
 31 - 30

 

 3. KRUG "A", 28./29. 10. 2017.  Rezultat
 ZG DUBRAVA - VARAŽDIN
 13 - 23
 IVANIĆ - KOPRIVNICA
 29 - 25
 VARAŽDIN - IVANIĆ
 31 - 16
 KOPRIVNICA - ZG DUBRAVA
 12 - 17

 

 3. KRUG "B", 28./29. 10. 2017.  Rezultat
 KARLOVAC - POREČ
 32 - 14
 DUGO SELO - SENJ
 24 - 28
 POREČ - DUGO SELO
 20 - 45
 SENJ - KARLOVAC
 20 - 30

 

 3. KRUG "C", 28./29. 10. 2017.  Rezultat
 MAKSIMIR PASTELA - TRSAT
 26 - 18
 MOSLAVINA - ZAMET
 20 - 27
 TRSAT - MOSLAVINA
 15 - 17
 ZAMET - MAKSIMIR PASTELA
 26 - 18

 

 3. KRUG "D", 28./29. 10. 2017.  Rezultat
 NEXE - SLATINA
 31 - 22
 OSIJEK - VIROVITICA
 35 - 24
 SLATINA - OSIJEK
 27 - 25
 VIROVITICA - NEXE
 24 - 33

 

 3. KRUG "E", 28./29. 10. 2017.  Rezultat
 ĐAKOVO - KAŠTELA
 26 - 20
 PAVLEKI - HRVATSKI DRAGOVOLJAC
 29 - 25
 KAŠTELA - PAVLEKI
 29 - 28
 HRVATSKI DRAGOVOLJAC - ĐAKOVO
 23 - 29

 

 3. KRUG "F", 28./29. 10. 2017.  Rezultat
 PPD ZAGREB - AKADEMIJA BALIĆ METLIČIĆ
 26 - 16
 DUBRAVA - ZADAR
 32 - 31
 AKADEMIJA BALIĆ METLIČIĆ - DUBRAVA
 19 - 22
 ZADAR - PPD ZAGREB
 25 - 25

 

 4. KRUG "A", 11./12. 11. 2017.  Rezultat
 DUGO SELO - VARAŽDIN
 16 - 31
 KARLOVAC - KOPRIVNICA
 41 - 21
 VARAŽDIN - KARLOVAC
 18 - 25
 KOPRIVNICA - DUGO SELO
 16 - 24

 

 4. KRUG "B", 11./12. 11. 2017.  Rezultat
 MAKSIMIR PASTELA - SENJ
 24 - 25
 MOSLAVINA - POREČ
 18 - 12
 POREČ - MAKSIMIR PASTELA
 12 - 18
 SENJ - MOSLAVINA
 23 - 24

 

 4. KRUG "C", 11./12. 11. 2017.  Rezultat
 NEXE - ZAMET
 24 - 33
 OSIJEK - TRSAT
 24 - 25
 TRSAT - NEXE
 20 - 26
 ZAMET - OSIJEK
 31 - 27

 

 4. KRUG "D", 11./12. 11. 2017.  Rezultat
 ZADAR - SLATINA
 35 - 13
 AKADEMIJA BALIĆ METLIČIĆ - VIROVITICA
 40 - 26
 SLATINA - AKADEMIJA BALIĆ METLIČIĆ
 15 - 32
 VIROVITICA - ZADAR
 28 - 30

 

 4. KRUG "E", 11./12. 11. 2017.  Rezultat
 ZG DUBRAVA - HRVATSKI DRAGOVOLJAC
 25 - 17
 IVANIĆ - KAŠTELA
 26 - 20
 KAŠTELA - ZG DUBRAVA
 18 - 22
 HRVATSKI DRAGOVOLJAC - IVANIĆ
 20 - 28

 

 4. KRUG "F", 11./12. 11. 2017.  Rezultat
 PAVLEKI - PPD ZAGREB
 18 - 33
 ĐAKOVO - DUBRAVA
 21 - 31
 PPD ZAGREB - ĐAKOVO
 29 - 22
 DUBRAVA - PAVLEKI
 35 - 21

 

 5. KRUG "A", 25./26. 11. 2017.             Rezultat
 MOSLAVINA - VARAŽDIN
 MAKSIMIR PASTELA - KOPRIVNICA
 KOPRIVNICA - MOSLAVINA
 VARAŽDIN - MAKSIMIR PASTELA

 

 5. KRUG "B", 25./26. 11. 2017.       Rezultat
 OSIJEK - POREČ
 NEXE - SENJ
 SENJ - OSIJEK
 POREČ - NEXE

 

 5. KRUG "C", 25./26. 11. 2017.  Rezultat
 ZADAR - TRSAT
 AKADEMIJA BALIĆ METLIČIĆ - ZAMET
 ZAMET - ZADAR
 TRSAT - AKADEMIJA BALIĆ METLIČIĆ

 

 5. KRUG "D", 25./26. 11. 2017.             Rezultat
 DUBRAVA - VIROVITICA
 PPD ZAGREB - SLATINA
 SLATINA - DUBRAVA
 VIROVITICA - PPD ZAGREB

 

 5. KRUG "E", 25./26. 11. 2017.             Rezultat
 DUGO SELO - KAŠTELA
 KARLOVAC - HRVATSKI DRAGOVOLJAC
 HRVATSKI DRAGOVOLJAC - DUGO SELO
 KAŠTELA - KARLOVAC

 

 5. KRUG "F", 25./26. 11. 2017.             Rezultat
 PAVLEKI - ZG DUBRAVA
 ĐAKOVO - IVANIĆ
 IVANIĆ - PAVLEKI
 ZG DUBRAVA - ĐAKOVO

 

 6. KRUG "A", 09./10. 12. 2017.  Rezultat
 NEXE - KOPRIVNICA
 OSIJEK - VARAŽDIN
 KOPRIVNICA - OSIJEK
 VARAŽDIN - NEXE

 

 6. KRUG "B", 09./10. 12. 2017.  Rezultat
 ZADAR - POREČ
 AKADEMIJA BALIĆ METLIČIĆ - SENJ
 POREČ - AKADEMIJA METLIČIĆ
 SENJ - ZADAR

 

 6. KRUG "C", 09./10. 12. 2017.  Rezultat
 KAŠTELA - ZAMET
 HRVATSKI DRAGOVOLJAC - TRSAT
 ZAMET - HRVATSKI DRAGOVOLJAC
 TRSAT - KAŠTELA

 

 6. KRUG "D", 09./10. 12. 2017.  Rezultat
 ĐAKOVO - SLATINA
 PAVLEKI - VIROVITICA
 VIROVITICA - ĐAKOVO
 SLATINA - PAVLEKI

 

 6. KRUG "E", 09./10. 12. 2017.  Rezultat
 DUBRAVA - ZG DUBRAVA
 PPD ZAGREB - IVANIĆ
 ZG DUBRAVA - PPD ZAGREB
 IVANIĆ - DUBRAVA

 

 6. KRUG "F", 09./10. 12. 2017.  Rezultat
 DUGO SELO - MOSLAVINA
 KARLOVAC - MAKSIMIR PASTELA
 MAKSIMIR PASTELA - DUGO SELO
 MOSLAVINA - KARLOVAC

 

 7. KRUG "A", 10./11. 02. 2018.   Rezultat
 AKADEMIJA BALIĆ METLIČIĆ - VARAŽDIN
 ZADAR - KOPRIVNICA
 VARAŽDIN - ZADAR
 KOPRIVNICA - AKADEMIJA BALIĆ METLIČIĆ

 

 7. KRUG "B", 10./11. 02. 2018.  Rezultat
 HRVATSKI DRAGOVOLJAC - SENJ
 KAŠTELA - POREČ
 SENJ - KAŠTELA
 POREČ - HRVATSKI DRAGOVOLJAC

 

 7. KRUG "C", 10./11. 02. 2018.   Rezultat
 VITOVITICA - TRSAT
 SLATINA - ZAMET
 TRSAT - SLATINA
 ZAMET - VIROVITICA

 

 7. KRUG "D", 10./11. 02. 2018.   Rezultat
 ĐAKOVO - NEXE
 PAVLEKI - OSIJEK
 NEXE - PAVLEKI
 OSIJEK - ĐAKOVO

 

 7. KRUG "E", 10./11. 02. 2018.   Rezultat
 IVANIĆ - MAKSIMIR PASTELA
 ZG DUBRAVA - MOSLAVINA
 MAKSIMIR PASTELA - ZG DUBRAVA
 MOSLAVINA - IVANIĆ

 

 7. KRUG "F", 10./11. 02. 2018.   Rezultat
 PPD ZAGREB - DUGO SELO
 DUBRAVA - KARLOVAC
 DUGO SELO - DUBRAVA
 KARLOVAC - PPD ZAGREB

 

 8. KRUG "A", 24./25. 02. 2018.  Rezultat
 KAŠTELA - KOPRIVNICA  
 HRVATSKI DRAGOVOLJAC - VARAŽDIN
 
 VARAŽDIN - KAŠTELA  
 KOPRIVNICA - HRVATSKI DRAGOVOLJAC
 

 

 8. KRUG "B", 24./25. 02. 2018.  Rezultat
 SLATINA - SENJ
 
 VIROVITICA - POREČ  
 POREČ - SLATINA
 
 SENJ - VIROVITICA
 

 

 8. KRUG "C", 24./25. 02. 2018.  Rezultat
 PAVLEKI - TRSAT  
 ĐAKOVO - ZAMET
  
 TRSAT - ĐAKOVO
 ZAMET - PAVLEKI
 

 

 8. KRUG "D", 24./25. 02. 2018.  Rezultat
 IVANIĆ - AKADEMIJA BALIĆ METLIČIĆ  
 ZG DUBRAVA - ZADAR
 
 ZADAR - IVANIĆ  
 AKADEMIJA BALIĆ METLIČIĆ - ZG DUBRAVA
 

 

 8. KRUG "E", 24./25. 02. 2018.  Rezultat
 KARLOVAC - OSIJEK  
 DUGO SELO - NEXE
 
 NEXE - KARLOVAC  
 OSIJEK - DUGO SELO
 

 

 8. KRUG "F", 24./25. 02. 2018.  Rezultat
 DUBRAVA - MAKSIMIR PASTELA  
 PPD ZAGREB - MOSLAVINA
 
 MOSLAVINA - DUBRAVA  
 MAKSIMIR PASTELA - PPD ZAGREB
 

 

 9. KRUG "A", 10./11. 03. 2018.  Rezultat
 VIROVITICA - VARAŽDIN  
 SLATINA - KOPRIVNICA
 
 KOPRIVNICA - VIROVITICA  
 VARAŽDIN - SLATINA
 

 

 9. KRUG "B",  10./11. 03. 2018.  Rezultat
 ZAMET - POREČ  
 TRSAT - SENJ  
 SENJ - ZAMET  
 POREČ - TRSAT
 

 

 9. KRUG "C", 10./11. 03. 2018.  Rezultat
 DUBRAVA - KAŠTELA  
 PPD ZAGREB - HRVATSKI DRAGOVOLJAC  
 HRVATSKI DRAGOVOLJAC - DUBRAVA
 
 KAŠTELA - PPD ZAGREB  

 

 9. KRUG "D", 10./11. 03. 2018.  Rezultat
 ĐAKOVO - MAKSIMIR PASTELA  
 PAVLEKI - MOSLAVINA
 
 MOSLAVINA - ĐAKOVO  
 MAKSIMIR PASTELA - PAVLEKI
 

 

 9. KRUG "E", 10./11. 03. 2018.  Rezultat
 KARLOVAC - ZADAR  
 DUGO SELO - AKADEMIJA BALIĆ METLIČIĆ
 
 ZADAR - DUGO SELO  
 AKADEMIJA BALIĆ METLIČIĆ - KARLOVAC
 

 

 9. KRUG "F", 10./11. 03. 2018.  Rezultat
 IVANIĆ - NEXE  
 ZG DUBRAVA - OSIJEK
 
 OSIJEK - IVANIĆ  
 NEXE - ZG DUBRAVA
 

 

 10. KRUG "A", 24./25. 03. 2018.  Rezultat
 TRSAT - VARAŽDIN
 
 ZAMET - KOPRIVNICA
 VARAŽDIN - ZAMET
 KOPRIVNICA - TRSAT
 

 

 10. KRUG "B", 24./25. 03. 2018.  Rezultat
 ĐAKOVO - SENJ
 
 PAVLEKI - POREČ
 
 SENJ - PAVLEKI
 
 POREČ - ĐAKOVO
 

 

 10. KRUG "C", 24./25. 03. 2018.  Rezultat
 HRVATSKI DRAGOVOLJAC - SLATINA
 
 KAŠTELA - VIROVITICA
 
 VIROVITICA - HRVATSKI DRAGOVOLJAC
 
 SLATINA - KAŠTELA
 

 

 10. KRUG "D", 24./25. 03. 2018.  Rezultat
 MOSLAVINA - ZADAR
 
 MAKSIMIR PASTELA - AKADEMIJA BALIĆ METLIČIĆ
 AKADEMIJA BALIĆ METLIČIĆ - MOSLAVINA
 ZADAR - MAKSIMIR PASTELA
 

 

 10. KRUG "E", 24./25. 03. 2018.  Rezultat
 DUBRAVA - NEXE
 
 PPD ZAGREB - OSIJEK
 NEXE - PPD ZAGREB
 OSIJEK - DUBRAVA
 

 

 10. KRUG "F", 24./25. 03. 2018.  Rezultat
 IVANIĆ - KARLOVAC
 
 ZG DUBRAVA - DUGO SELO
 DUGO SELO - IVANIĆ
 KARLOVAC - ZG DUBRAVA
 

 

 11. KRUG "A", 21./22. 04. 2018.  Rezultat
 SENJ - VARAŽDIN
 POREČ - KOPRIVNICA
 VARAŽDIN - POREČ
 KOPRIVNICA - SENJ
 

 

 11. KRUG "B", 21./22. 04. 2018.  Rezultat
 PPD ZAGREB - TRSAT
 DUBRAVA - ZAMET
 
 TRSAT - DUBRAVA
 
 ZAMET - PPD ZAGREB

 

 11. KRUG "C", 21./22. 04. 2018.  Rezultat
 ZG DUBRAVA - SLATINA
 
 IVANIĆ - VIROVITICA  
 SLATINA - IVANIĆ
 
 VIROVITICA - ZG DUBRAVA
 

 

 11. KRUG "D", 21./22. 04. 2018.  Rezultat
 MOSLAVINA - NEXE
 MAKSIMIR PASTELA - OSIJEK
 NEXE - MAKSIMIR PASTELA
 OSIJEK - MOSLAVINA
 

 

 11. KRUG "E", 21./22. 04. 2018.  Rezultat
 ZADAR - HRVATSKI DRAGOVOLJAC
 AKADEMIJA BALIĆ METLIČIĆ - KAŠTELA
 KAŠTELA - ZADAR
 HRVATSKI DRAGOVOLJAC - AKADEMIJA BALIĆ METLIČIĆ
 

 

 11. KRUG "F", 21./22. 04. 2018.  Rezultat
 ĐAKOVO - DUGO SELO
 PAVLEKI - KARLOVAC
 KARLOVAC - ĐAKOVO
 DUGO SELO - PAVLEKI